Zarejestruj się | Zapomniałem hasła
Dziś jest: 16 pazdziernika 2019, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Aktualności

tu znajdziecie aktualności dotyczące najgorętszych wydarzeń, które miały miejsce w naszym temacie... tak więc czytajcie i komentujcie to co chcecie :)

Uroczystości ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie serdecznie zaprasza członków i sympatyków naszego Związku na uroczystości liturgiczne ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki w 35. rocznicę narodzin dla nieba Patrona NSZZ „Solidarność”.

Poza uroczystościami centralnymi na warszawskim Żoliborzu, Msze Święte w intencji rychłej kanonizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki zostaną odprawione w miastach naszego Regionu:

  • 19.10.2019 r. w kościele pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie - o godz. 17.00 Różaniec, a następnie Msza św.
  • 21.10.2019 r. w kościele pw. św. Stanisława BM w Jaśle - o godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy...

Ostatnia modyfikacja: 0 0000, godz: 00:00:00
Poprzednie

Szkolenie Społecznych Inspektorów Pracy

11 października  br. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się szkolenie dla Zakładowych i Społecznych Inspektorów Pracy, które przeprowadziła pani Małgorzata Bielawka, inspektor z Państwowej Inspekcji Pracy Oddział w Krośnie, a uczestniczyli w nim inspektorzy pracy z krośnieńskich i sanockich zakładów pracy.

[Nasz wywiad] Piotr Duda: W przyszłej kadencji sejmu emerytura stażowa i układy zbiorowe

Opublikowano dnia 10.10.2019

- Wielu ludzi dziękuje mi za to, że niedzielę mogą spędzać z rodziną. Mam wtedy ogromną satysfakcję. Mam też satysfakcję, że mimo zapowiedzi o zapaści, bankructwach i bezrobociu stało się dokładnie odwrotnie. Obroty rosną, pracowników brakuje, a małe sklepy mają się lepiej niż przed ograniczeniem – mówi Przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda w rozmowie z Michałem Ossowskim i Cezarym Krysztopą.

09.10.2019 r. Komunikat z posiedzenia Komisji Międzyzakładowej

W dniu 09 października  br. odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Krosno Glass S.A.

Piotr Duda apeluje o udział w wyborach!

- W najbliższą niedzielę, 13 października staniemy przed wyborem ludzi i ugrupowań, które nie tylko będą sprzyjać realizacji naszych postulatów, ale które też dadzą rękojmię obrony tego, co przez ostatnie cztery lata wywalczyła „Solidarność” - napisał w liście do członków i sympatyków Związku szef „Solidarności” Piotr Duda

 
 
starsze »
1/112
AktualnościDziałalność KomisjiArtykułyPorady prawneGaleriaMultimediaUbezpieczeniaPrzydatne adresyDokumentySkład komisjiAnkietyKontakt
copyright © 2019
Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w Krosno Glass Sp. z o.o.